2017-10-16
KWP Gdańsk,
Komendant Główny Policji dokonał modyfikacji terminów i limitów przyjęcia do służby w Policji na rok 2017, w ramach których garnizon pomorski będzie realizował przyjęcia do służby w Policji w niżej wymienionych terminach:


 2017-10-13
Powiat Pucki,
Wczoraj policjanci ruchu drogowego puckiej komendy prowadzili wzmożone kontrole busów, autobusów i samochodów ciężarowych na drogach naszego powiatu. Głównym zadaniem cyklicznej już akcji była poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym ze szczególnym uwzględnieniem prawidłowego przewozu towarów oraz ich stanu technicznego.


 2017-10-09
Powiat Pucki,
Dziś policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Pucku realizują działania prewencyjno – kontrolne pn. „Bezpieczny Pieszy”. Akcja jest od wczesnego poranka prowadzona na terenie powiatu puckiego. Kontrolowane będą także te miejsca, które najczęściej mieszkańcy wskazują na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.


 2017-10-09
gm. Krokowa,
Wczoraj policjanci z Komisariatu Policji w Krokowej zatrzymali do kontroli 39-letniego nietrzeźwego kierującego motorowerem. Policjanci uniemożliwili mu dalszą jazdę . Mundurowi  sprawdzili mężczyznę w policyjnych systemach i okazało się, że ma on sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi do grudnia 2019 roku. Badanie alko-testem wykazało, że miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Już niebawem nietrzeźwy kierowca zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty. Za naruszenie sądowego zakazu kierowania, będąc w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.


 2017-10-09
KWP Gdańsk,
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa – czyli aplikacja, która pomaga policjantom w codziennej służbie, a mieszkańcom daje możliwość szybkiego przekazywania informacji o zdarzeniach wpływających na bezpieczeństwo. Mundurowi korzystając z tych informacji codziennie przeprowadzają interwencje, które w sposób bezpośredni likwidują zagrożenia. Pomóż nam dbać o bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny – zachęcamy do obejrzenia filmu, który przybliża sposób działania tego internetowego narzędzia.


 2017-10-05
jastarnia,
Funkcjonariuszki z Puckiej Policji i dzielnicowy z Jastarni przeprowadzili spotkanie profilaktyczne z dziećmi w Szkole im. Józefa Wybickiego w Jastarni , w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo ... przez cały rok szkolny”, która organizowana jest pod patronatem Pana Mariusza Błaszczaka - Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Tematem rozmów z dziećmi i młodzieżą  były aspekty bezpieczeństwa dostosowane adekwatnie do grupy wiekowej do której był kierowany przekaz.


 2017-10-03
Powiat Pucki,
Funkcjonariusze ruchu drogowego puckiej komendy przypominają o obowiązkowych odblaskach dla pieszych. Rozpoczęcie roku szkolnego to okres ważny dla rodziców jak, również dla naszych pociech. Dlatego też należy zwrócić szczególną uwagę na bezpieczeństwo dzieci podczas uczęszczania do szkoły i bezpiecznego powrotu po zajęciach szkolnych do domu.


 2017-10-03
KGP,
Policja wspólnie z Konferencją Episkopatu Polski oraz Polską Radą Ekumeniczną przygotowała akcję informacyjno-edukacyjną pod nazwą „ŚWIEĆ PRZYKŁADEM!”, skierowaną do pieszych jako niechronionych uczestników ruchu drogowego.


 2017-09-29
Powiat Pucki,
Od  29 do 30 września  2017 roku policjanci całego województwa pomorskiego, w tym i powiatu puckiego prowadzić będą działania  „Niebezpieczne zachowania” związaną z bezpieczeństwem na drogach. Funkcjonariusze będą sprawdzać trzeźwość kierowców, ich zachowanie na drodze, stosowanie się do przepisów ograniczających prędkość, zapinanie pasów bezpieczeństwa oraz używanie przez pieszych elementów odblaskowych. Stróże prawa kontrolować będę te miejsca, które najczęściej mieszkańcy wskazują na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.


 2017-09-14
Puck,
Po raz kolejny przy Komendzie Powiatowej Policji w Pucku Klub Honorowych Dawców Krwi PCK w Pucku zorganizował wspólnie z policjantami zbiórkę krwi dla potrzebujących. Policjantki w tym samym czasie w ramach kampanii promującej bezpieczeństwo pn. ,, Kręci mnie bezpieczeństwo’’ propagowały bezpieczeństwo         w ruchu drogowym, a w szczególności korzystanie z elementów odblaskowych.


 2017-08-25
Władysławowo,
Policjanci oraz ratownicy SAR, WOPR od wczorajszego wieczoru poszukują motolotniarza, który miał wpaść do morza na wysokości Jastrzębiej Góry. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji we Władysławowie szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.


  
 2017-08-25
KPP Puck,
Przed nami ostatni weekend sierpnia, co wiąże się ze wzmożonym ruchem na drogach. Nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników ruchu czuwać będzie większa niż zazwyczaj liczba policjantów ruchu drogowego. Wzmożone działania związane są z zapewnieniem bezpieczeństwa, porządku i płynności w ruchu drogowym podczas ostatniego weekendu sierpnia. To wszystko w ramach ogólnopolskich działań "Bezpieczny weekend".


 2017-08-25
KGP,
We wszystkich państwach Unii Europejskiej prowadzone są dzisiaj policyjne działania pn.Prędkość. Działania te koordynowane są przez Europejską Organizację Policji Ruchu Drogowego TISPOL. Uczestniczy w nich także polska Policja.


 2017-08-24
Powiat Pucki,
Puccy policjanci z ogniwa prewencji pomogli dziewczynce uczącej się pływać na desce do windsurfingu. Złe warunki atmosferyczne w postaci silnego wiatru zniosły dziecko w głąb zatoki – dziewczynka była zmęczona nie zdołała sama postawić żagla. Wszystko to nie sprzyjało bezpiecznemu dotarciu do brzegu. Na szczęście z pomocą przyszli policyjni wodniacy.


 2017-08-19
KGP,
Zwróć uwagę na to, co dzieje się wokół ciebie. Dotyczy to przede wszystkim miejsc publicznych, np.: supermarketów, środków komunikacji publicznej, imprez masowych.


 2017-08-16
KPP Puck,
Od kwietnia br puccy śledczy prowadzą sprawę kradzieży i włamań na terenie powiatu Puckiego Do tej sprawy zatrzymano 35-latka, który decyzją Sądu został wtedy aresztowany Policjanci odzyskali dużą ilość elektronarzędzi i innych przedmiotów Część odzyskanego mienia trafiło do właścicieli Teraz mundurowi poszukują właścicieli pozostałego sprzętu. Jeśli rozpoznajesz narzędzia bądź wiesz do kogo należą skontaktuj się z pucką policją.


 2017-08-16
Powiat Pucki,
Policjanci Ogniwa Wodnego z Komendy Powiatowej Policji w Pucku pełniących służbę na wodach i terenach przywodnych brali udział w szkoleniu z zakresu ratownictwa wodnego . Szkolenie odbyło się na terenie zatoki puckiej. Policjanci ćwiczyli m.in. skoki ratownicze, pływanie pod wodą oraz holowanie osoby zagrożonej.


 2017-08-16
Powiat Pucki,
Policjantka z Pucka razem z pracownikami Kuratorium Oświaty w Gdańsku przeprowadziła kontrolę dwóch obozów harcerskich we Władysławowie i w Szarym Dworze. Podczas wspólnych czynności nie stwierdzono żadnych uchybień w obowiązkowych procedurach jak tak, że w bezpieczeństwie dzieci.


 2017-08-11
KGP,
Przed nami kolejny długi weekend. Na drogach będzie panował wzmożony ruch, dlatego też o nasze bezpieczeństwo będzie dbało więcej funkcjonariuszy. Policjanci będą sprawdzać stan techniczny pojazdów, czy pasażerowie mają zapięte pasy, a także czy prowadzący auta są trzeźwi. Jednak bezpieczeństwo na drogach w głównej mierze zależy od samych kierowców, dlatego policjanci apelują o zachowanie ostrożności, dostosowanie prędkości do panujących warunków i przestrzeganie przepisów drogowych. Wiele osób korzystając ze słonecznej pogody będzie wypoczywało nad wodą. Zadbajmy również o bezpieczeństwo podczas kąpieli.


 2017-08-11
KGP,
Minęło już 98 lat od powstania naszej formacji. Przeszła długą drogę, aby dziś zasłużyć na miano nie tylko największej w Polsce formacji mundurowej, lecz również nowoczesnej i skutecznej służby stojącej na straży bezpieczeństwa wewnętrznego państwa. Z okazji tegorocznego święta Biuro Komunikacji Społecznej Komendy Głównej Policji przy wsparciu Komendy Stołecznej Policji przygotowało film ukazujący pracę funkcjonariuszy na rzece, konno, z psami służbowymi, w patrolach pieszych oraz zmotoryzowanych, w powietrzu, w laboratorium kryminalistycznym czy Stołecznym Stanowisku Kierowania. To i tak jedynie fragment szerokiego wachlarza zadań, jednak oddziałujący na wyobraźnię lepiej, niż tysiąc słów.


 2017-08-10
Powiat Pucki,
Ratują tonących, przepędzają kłusowników, dbają o bezpieczeństwo kąpiących się, ale też uczą i edukują. Wakacje to czas wzmożonej pracy dla policyjnych wodniaków. Pilnują porządku w ruchu wodnym, dbają o bezpieczeństwo kąpiących się, walczą z kłusownikami i biorą udział w akcjach ratowniczych i poszukiwawczych prowadzonych na wodzie.


 2017-08-10
Mrzezino,
Mieszkaniec powiatu brodnickiego na najbliższe miesiące pożegna się z prawem jazdy. Mężczyzna popełnił wykroczenie związane z przekroczeniem dozwolonej prędkości, co często sygnalizowane jest na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. 20-letni kierowca poruszał się pojazdem z prędkością ponad 103 km/h w terenie zabudowanym. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy oraz ukarali mandatem karnym w wysokości 500 zł. i 10 punktów Karnych.


 2017-08-10
Powiat Pucki,
Policjanci apelują do wszystkich pieszych aby zwrócili szczególną uwagę w trakcie przechodzenia przez torowisko. Przejazdy kolejowe to jedne z najniebezpieczniejszych miejsc na drodze. W starciu z pociągiem nasz samochód osobowy, podobnie jak i ciężarowy nie ma szans, takie są odwieczne prawa fizyki.


 2017-08-10
Puck,
Tajniki pracy technika kryminalistyki poznawały dzieci i młodzież z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie znajdujące się w Pucku. Policjantki zapoznawały ich z metodami zbierania śladów kryminalistycznych oraz sprzętem, którym na co dzień posługują się technicy. Poza tym mundurowe prezentowały specyfikę swojej pracy oraz proces rekrutacji jaki obowiązuje kandydatów do policyjnej służby.


 2017-08-10
Puck,
Od poniedziałku do puckiej policji wpłynęło 8 zgłoszeń o próbach wyłudzenia pieniędzy przez mężczyznę podającego się za funkcjonariusza Policji. Oszust zadzwonił do kilku starszych osób mówiąc, że na ich dane osobowe zostały zaciągnięte pożyczki w bankach, a aby uchronić ich przed oszustwem policjanci zjawią się w ich mieszkaniu i dadzą im do podpisania umowy kredytowe. W rozmowie telefonicznej nakłaniano do podania numeru konta, pytano o posiadane oszczędności. Nikt jednak nie dał wiary oszustowi. Mieszkańcy szybko powiadomili pucką policję.


 2017-08-07
Powiat Pucki,
W miniony czwartek policjanci z puckiej drogówki zorganizowali punkt kontroli pojazdów u nasady Półwyspu Helskiego. Policjanci kontrolowali auta i jednoślady. Celem policyjnych działań było m.in. eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierujących oraz pojazdów w złym stanie technicznym. Mundurowi sprawdzali także korzystanie z pasów bezpieczeństwa i specjalnych urządzeń do przewozu dzieci. Akcja puckiej drogówki nie była jednorazowa, niebawem kolejne. Miejsce akcji wyznaczono na podstawie sygnałów płynących od mieszkańców z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.


 2017-08-02
Rewa,
W minioną sobotę policjant po służbie w jednej z miejscowości gminy Kosakowo zatrzymał nietrzeźwego kierowcę audi. 36-latek miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do dwóch lat, a także utrata uprawnień do kierowania.


 2017-08-02
KPP Puck,
Wczoraj  w południe pucka jednostka Policji otrzymała nowoczesny sprzęt biurowy. Środki przeznaczyło Starostwo Powiatowe w Pucku i  przekazało funkcjonariuszom. Urządzenia  trafią do wydziału prewencji.


 2017-08-02
KGP,
Policja apeluje szczególnie do osób dorosłych. Nawet jeśli wydaje się nam, że załatwienie jakiejś sprawy zajmie niewiele czasu, podczas upałów nawet na chwilę nie pozostawiajmy swoich podopiecznych samych w pojazdach. Przez brak rozwagi może dojść do narażenia ludzkiego życia. Taka troska powinna dotyczyć także zwierząt. Pozostawienie czworonogów w wysokiej temperaturze w aucie to znęcanie się nad zwierzęciem, za które zgodnie z ustawą grozi kara nawet do 2 lat więzienia.


 2017-08-01
KWP Gdańsk,
Komendant Główny Policji dokonał modyfikacji terminów i limitów przyjęcia do służby w Policji na rok 2017, w ramach których garnizon pomorski będzie realizował przyjęcia do służby w Policji w niżej wymienionych terminach:22 sierpnia 2017 roku - 87 osób,02 listopada 2017 roku - 50 osób,28 grudnia 2017 roku - 95 osób.


 2017-07-31
KPP Puck,
Na co dzień pracuje jako dzielnicowy w puckiej komendzie. Po służbie zdejmuje mundur ale nadal służy i pomaga społeczeństwu ponieważ jest radnym w Gminie Puck. Zasiada w urzędzie w różnego rodzaju komisjach odpowiedzialnych za rozwój Oświaty, Kultury i Sportu. Jest Prezesem Ludowych Zespołów Sportowych w Łebczu. Udziela się w życie sportowe i społeczne mieszkańców organizując zawodników, którzy biorą udział w różnego rodzaju rozgrywkach na szczeblu co najmniej gminnym. Wielokrotnie reprezentował komendę na policyjnych turniejach sportowych. Uwielbia aktywnie spędzać wolny czas ze swoja rodziną. W 2013 roku został Odznaczony Brązową Odznaką "Zasłużony Policjant".


 2017-07-31
Puck,
Trwa okres wakacyjny zasłużony czas wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Słoneczna aura, długie dni sprzyjają częstemu i długiemu przebywaniu młodych ludzi poza domem. Okoliczności takie mogą sprzyjać szeregowi zagrożeń, jak choćby dopuszczanie się przez młodych ludzi zachowań naruszających przepisy prawa. W związku z tym policjantki z Pucka przeprowadziły działania prewencyjne, których podstawowym celem będzie zapewnienie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży oraz zapobieganie przestępstwom i wykroczeniom popełnianym przez nieletnich jak i popełnianym na ich szkodę.


 2017-07-25
Puck,
Na przejeździe kolejowym w Pucku policjanci wspólnie z przedstawicielami PKP Zakładu Linii Kolejowych w Gdyni propagowali wśród uczestników ruchu drogowego bezpieczne zachowania chroniące przed tragicznymi skutkami wypadków na torach. Społeczna akcja profilaktyczna "Bezpieczny przejazd – Szlaban na Ryzyko!" ma na celu ochronę wszystkich użytkowników dróg przed wypadkami na kolejowych przejazdach.


 2017-07-24
Władysławowo,
Funkcjonariusze na rowerach patrolują centra miast, obszary turystyczne, parki i tereny położone nad wodą. Wszędzie tam, gdzie radiowóz nie dojedzie, a patrolowi pieszemu zajęłoby to zbyt wiele czasu. Mundurowi oprócz oddziaływania prewencyjnego, podejmują również liczne interwencje wobec osób łamiących przepisy. Widok policjantów na rowerach będzie towarzyszył mieszkańcom oraz turystom przez cały sezon.


 2017-07-25
KGP,
Z okazji Święta Policji, Komendant Główny Policji nadinsp dr Jarosław Szymczyk wraz z I Zastępcą nadinsp Andrzejem Szymczykiem, Zastępcą nadinsp Janem Lachem oraz Zastępcą nadinsp Heleną Michalak składają specjalne życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji, a także ich bliskim.


 2017-07-21
Puck,
W czwartek o godzinie 11:00 w Ratuszu Miejskim w Pucku odbyły się powiatowe obchody Święta Policji. Policjantom zostały wręczone odznaczenia państwowe i resortowe, nominacje na wyższe stopnie służbowe oraz wyróżnienia. W uroczystości wzięli udział m.in. Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp. Robert Sudenis,  Burmistrzowie Miast oraz Wójtowie Gmin lub ich przedstawiciele a także inne służby mundurowe zaprzyjaźnione z policją pucką oraz zaproszeni goście.   


 2017-07-19
KPP Puck,
W województwie pomorskim w komendach miejskich i powiatowych Policji służbę pełni 397 dzielnicowych, którzy wzięli udział w „Plebiscycie na najbardziej popularnego dzielnicowego w województwie pomorskim”. Po przeprowadzonym głosowaniu został wyłoniony zwycięzca, jest nim sierż. szt. Bartosz Waga z KP Gdynia Chylonia.


 2017-07-19
MSWiA,
Najnowsza publikacja MSWiA dotycząca symboli narodowych zatytułowana „Hymn Polski” powstała z myślą o wszystkich, którzy chcą śpiewać nasz hymn z szacunkiem. Jej autorami są Przemysław Rey - dyrektor Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie i Małgorzata Gańska - kustosz tego Muzeum. Ta bogato ilustrowana książeczka zawiera informacje, które pomogą zrozumieć znaczenie słów Mazurka Dąbrowskiego i poznać jego historię. W poradniku znajdują się także zapis nutowy oraz wskazówki dotyczące zachowania podczas wykonywania lub odtwarzania hymnu.


 2017-07-14
Kosakowo,
Funkcjonariusz z Komisariatu w Kosakowie zdobył wspólnie z drużyną złoty medal na Mistrzostwach Polski w Strzelectwie Sportowym. Sierżant Witosław Krzak indywidualnie zajął piąte miejsce. Mistrzostwa odbyły się we Wrocławiu na początku lipca br. Konkurencja, w której startował ze swoją drużyną to „pistolet pneumatyczny”.


 2017-07-14
Puck,
Policjanci z Pucka spotkali się z dziećmi w ramach akcji profilaktyczno – edukacyjnej pod hasłem „Kreci mnie bezpieczeństwo nad wodą”. Dzieci wraz z opiekunami poznawali pracę policjantów dbających o bezpieczeństwo na wodzie. Funkcjonariusze przekazali gościom wiele niezbędnych porad, dzięki którym wypoczynek nad wodą będzie bezpieczny. Akcję patronatem honorowym w całej Polsce objęło Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.


 2017-07-14
KPP Puck,
rzy Komendzie Powiatowej Policji w Pucku Klub Honorowych Dawców Krwi PCK w Pucku zorganizował wspólnie z policjantami zbiórkę krwi dla potrzebujących. Policjanci w tym samym czasie w ramach kampanii promującej bezpieczeństwo pn. ,, Kręci mnie bezpieczeństwo’’ propagowali bezpieczeństwo w ruchu drogowym, a w szczególności korzystanie z elementów odblaskowych.


 2017-07-14
Władysławowo,
Policjanci z Władysławowa prowadzili we wtorek poszukiwania za 25-letnim wczasowiczem. Mężczyzna wyszedł z mieszkania i nie wrócił na noc. Natychmiast tą sprawą zajęli się mundurowi  z Władysławowa, którzy po niecałej godzinie odnaleźli zaginionego na ścieżce rowerowej. Odnaleziony został przekazany swoim opiekunom.


 2017-07-14
Władysławowo,
Policjanci z Władysławowa zatrzymali mężczyznę, który ukradł mienie z pokoju w jednym z pensjonatów na terenie Gminy Władysławowa. Łupem przestępcy padł sprzęt elektroniczny, dokumenty oraz karty kredytowe. Straty wyceniono na ponad 3 tys. zł. Jak się okazało 37-latek był poszukiwany przez trzy sądy celem odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwa. Sprawca usłyszał zarzut kradzieży . Mężczyzna został doprowadzony do aresztu śledczego.


 2017-07-05
Puck,
Policjanci z prewencji spotkali się z dziećmi w ramach akcji profilaktyczno – edukacyjnej pod hasłem „Kreci mnie bezpieczeństwo nad wodą”. Funkcjonariusze rozmawiali z dziećmi przebywającymi na kolonii w Pucku o bezpieczeństwie podczas wypoczynku nad wodą i bezpiecznym poruszaniem się po drogach. Akcję patronatem honorowym w całej Polsce objęło Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.


 2017-07-04
Władysławowo,
Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym we Władysławowie policjanci z drogówki wspólnie z przedstawicielami PKP Zakładu Linii Kolejowych w Gdyni propagowali wśród uczestników ruchu drogowego bezpieczne zachowania chroniące przed tragicznymi skutkami wypadków na torach. Społeczna akcja profilaktyczna "Bezpieczny przejazd – Szlaban na Ryzyko!" ma na celu ochronę wszystkich użytkowników dróg przed wypadkami na kolejowych przejazdach.


 2017-07-04
Władysławowo,
20-letni mieszkaniec powiatu żyrardowskiego zgłosił się do Komisariatu Policji we Władysławowie na przesłuchanie w charakterze świadka. Przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie wykazało, że mężczyzna, który jak twierdził, pił dzień wcześniej alkohol, nadal jest nietrzeźwy. Mężczyzna przyjechał do jednostki samochodem. 20-latek będzie teraz odpowiadał za jazdę w stanie po użyciu alkoholu.


 2017-07-03
Gmina Kosakowo,
Policjanci z puckiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Sprawca przewoził w samochodzie marihuanę i amfetaminę. W trakcie przeszukania auta i jego mieszkania policjanci zabezpieczyli łącznie prawie 2 kilogramy marihuany, 50 gram amfetaminy. Zatrzymany 26- latek został tymczasowo aresztowany. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.


 2017-07-03
Powiat Pucki,
Puccy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami z Gdyni z okazji odpustu św Piotra i Pawła w Pucku zabezpieczyli 37 pielgrzymkę morską. Mundurowi strzegli bezpieczeństwa uczestników na lądzie oraz na wodzie. Stróże prawa zadbali o to, by uroczystości przebiegły bez zakłóceń.


 2017-07-03
KPP Puck,
Policjanci z powiatu puckiego przebyli trening strzelecki. Ćwiczenia te prowadzone są systematycznie w ramach doskonalenia zawodowego. Po serii ćwiczeń mundurowi przystąpią do corocznych sprawdzianów strzeleckich, które nastąpią jesienią. Tego typu szkolenia prowadzone są systematycznie, co kilka miesięcy, w ramach doskonalenia zawodowego policjantów. 


 2017-06-30
Gmina Kosakowo,
Kryminalni zatrzymali 32 i 28-latka, mieszkańców gminy Kosakowo podejrzewanych o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W trakcie przeszukania ich mieszkań policjanci zabezpieczyli łącznie przeszło 0,5 kilograma marihuany, 118 gram amfetaminy oraz 98 tabletek z pochodną amfetaminy. Mężczyźni usłyszeli zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości narkotyków. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.KOMENDA POWIATOWA POLICJI W PUCKU
ul. Dworcowa 5 84-100 Puck
tel. (58) 674-52-22

© 2017 r.