2015-05-26
Krokowa,
Organizatorzy oraz policjanci z puckiej komendy zapraszają wszystkich chętnych do udziału w koncercie charytatywnym dla chorej Julki, 16-letniej córki pracownika puckiej Policji, która zmaga się z choroba nowotworową. Koncert „POMAGAMY JULII” odbędzie się 31 maja br. od 14.00 do 22.00 na zamku w Krokowej przy ul. Zamkowej. Serdecznie wszystkich zapraszamy.


 2015-05-25
Rzucewo,
W minioną sobotę o godz. 11.00 w Parku Kulturowym Osady Łowców Fok w Rzucewie odbył się II Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pucku. Celem imprezy było propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia, integracja środowiska oraz potrzeba pomocy charytatywnej dla chorej Julki. W tym roku w rywalizacji wzięło udział 93 uczestników oraz blisko 30 dzieci.


 2015-05-25
Kłanino,
Policjanci z puckiej komendy uczestniczyli w dniu otwartym Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłaninie. W miniony piątek szkoła promowała kierunki nauczania. Jednym z nich jest profilowana klasa policyjna, dlatego mundurowi skorzystali z okazji i zaprezentowali sprzęt, jakim dysponują i opowiadali o swojej pracy. Prezentowali też techniki obezwładnia agresywnych osób. Młodzież z klasy policyjnej prezentowała atrakcyjność tego kierunku nauczania.


 2015-05-21
Powiat Pucki,
Puccy policjanci mają coraz więcej sukcesów w zwalczaniu przestępczości narkotykowej. W ciągu ostatniego tygodnia funkcjonariusze zatrzymali czterech mężczyzn w wieku 21 – 48 lat podejrzewanych o udział w tym procederze. Wszyscy usłyszeli zarzut posiadania marihuany, a 48-latek dodatkowo dwukrotnego handlu. Wobec niego zastosowano policyjny dozór. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat więzienia, handel zagrożony jest nawet 10 letnia odsiadką.


 2015-05-20
Władysławowo,
Wczoraj puccy mundurowi zorganizowali debatę z mieszkańcami powiatu Puckiego. Głównym tematem było bezpieczeństwo dziecka w internecie. Policjanci szczególnie rodzicom zwrócili uwagę na to co ich pociechy mogą robić w sieci, z jakich stron korzystać. Funkcjonariusze przestrzegali mieszkańców przed oszustwami, cyberprzemocą, uzależnieniem od Internetu.


 2015-05-18
KPP Puck,
W miniony piątek w Komendzie Powiatowej Policji w Pucku doszło do pożaru jednego z pomieszczeń służbowych. Wydobywający się dym szybko ogarnął budynek i niezbędna była ewakuacja. Kilka osób wymagało interwencji medycznej. Taki scenariusz zakładały właśnie ćwiczenia policjantów i strażaków. Działania prowadzone były podczas godzin pracy. Policjanci ćwiczyli na wypadek faktycznego zagrożenia.


 2015-05-18
Władysławowo,
Policjanci puckiej komendy zapraszają mieszkańców powiatu na debatę społeczna poświęconą bezpieczeństwu w internecie. Spotkanie zaplanowano na jutro o godz. 16.00 w Zespole Szkół nr 1 we Władysławowie. Informacje kierowane będą przede wszystkim do rodziców, których pociechy korzystają z sieci i są narażone na niebezpieczeństwa.


 2015-05-18
POLICJA,
Utrata prawa jazdy za przekroczenie prędkości o więcej niż 50 km/h oraz przestępstwo prowadzenia pojazdu po utracie uprawnień to tylko niektóre ze zmian, które zaczną obowiązywać w najbliższy poniedziałek.


 2015-05-11
Powiat Pucki,
Do kilku groźnych zdarzeń drogowych doszło w miniony weekend na drogach powiatu Puckiego. Policjanci apelują o rozwagę na drodze i stosowanie się do przepisów drogowych. Nadmierna prędkość, wymuszanie pierwszeństwa oraz wyprzedzanie w miejscach niebezpiecznych to główne przyczyny tragicznych zdarzeń drogowych.


 2015-05-07
gm. Krokowa,
Śledczy z komisariatu w Krokowej postawili wczoraj zarzut krótkotrwałego użycia pojazdu trzem mieszkańcom gm. Krokowa w wieku 20 i 27 lat. Sprawcy 22 marca br. ukradli volkswagena wraz z elektronarzędziami z jednej z posesji w tej gminie, po czym porzucili samochód topiąc go w Jeziorze Dobrym w gm. Krokowa. Wartość strat oszacowano na niemal 45 tys. złotych. Policjanci ustalają komu podejrzani sprzedali elektronarzędzia warte ponad 20 tys. Za to przestępstwo grozi kara nawet 8 lat pozbawienia wolności.


 2015-05-07
Żelistrzewo,
Wczoraj w Zespole Szkół w Żelistrzewie odbyły się rywalizacje szkół o miano najlepszej w powiatowych eliminacjach Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W turnieju corocznie biorą udział także policjanci puckiej drogówki. Jako eksperci zwracają uwagę na poczynania młodych cyklistów, którzy najpierw rozwiązują testy, a następnie rywalizują w konkurencjach praktycznych: jazda po miasteczku ruchu drogowego oraz konkurencje m.in. slalomu, ósemki, jazdy po równoważni. Najlepszą drużyną z podstawówki oraz gimnazjum został Zespół Szkół w Żelistrzewie. Na koniec rozdano puchary i dyplomy dla najlepszych drużyn i zawodników.


 2015-05-04
Jastarnia,
Policjanci i gimnazjaliści z Jastarni w miniony czwartek wzięli udział w akcji „STOP PIJANYM KIEROWCOM”. Akcja została zorganizowana z inicjatywy Miejskiej Komisji ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jastarni. Mundurowi kontrolowali stan trzeźwości kierujących, a uczniowie wręczali ulotki informacyjne promujące bezpieczeństwo na drodze. Prawie godzinna akcja pozwoliła na skontrolowanie blisko setki pojazdów. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.


 2015-05-04
Powiat,
Bezpieczeństwo w ruchu drogowym podczas majowego weekendu to już stały element policyjnych działań. Funkcjonariusze kontrolowali przede wszystkim miejsca, w których najczęściej dochodziło do zdarzeń drogowych. Ponadto sprawdzali stan trzeźwości kierujących, zapinanie pasów bezpieczeństwa oraz przewożenie dzieci w fotelikach. Mundurowi zwracali także uwagę na zachowanie zmotoryzowanych, w tym przestrzeganie ograniczeń prędkości.


 2015-05-04
Powiat,
Pod koniec kwietnia puccy mundurowi zatrzymali 5 osób z narkotykami. Teraz w ręce mundurowych wpadły kolejne cztery osoby. Trzech mężczyzn w wieku 25, 34 i 60 lat i jednak kobieta w wieku 33 lat. Cała czwórka usłyszała zarzuty osiadania narkotyków, a 60 latek dodatkowo handlu środkami odurzającymi. Dwóch mężczyzn objętych zostało policyjnym dozorem. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Handel zagrożony jest karą nawet 10 letniej odsiadki.


 2015-04-30
Puck,
Wczoraj policjanci z puckiej komendy wzięli udział w III szkolnych targach organizowanych dla gimnazjalistów. Funkcjonariusze reprezentowali Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłaninie, gdzie uczą przedmiotów zawodowych w utworzonym dwa lata temu liceum o profilu policyjnym. Policjantka zachęcała przyszłych licealistów do nauki w zawodzie policjanta.


 2015-04-30
Powiat Pucki,
W dniach 30 kwietnia – 3 maja 2015 roku policjanci całego województwa pomorskiego, w tym i powiatu puckiego prowadzić będą akcję „Bezpieczny weekend” związaną z bezpieczeństwem na drogach. Funkcjonariusze będą sprawdzać trzeźwość kierowców, ich zachowanie na drodze, stosowanie się do przepisów ograniczających prędkość, zapinanie pasów bezpieczeństwa oraz używanie przez pieszych elementów odblaskowych.


 2015-04-30
Rzucewo,
II Bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pucku to impreza integracyjna środowiska służb mundurowych i urzędów powiatu puckiego, propagująca zdrowy i aktywny tryb życia. Odbędzie się w Rzucewie, w Parku Kulturowym Łowców Fok 23.05.2015 r. godz. 11:00  


 2015-04-29
Powiat Pucki,
Policjanci puckiej komendy w ciągu ostatniego tygodnia zatrzymali pięć osób, które miały narkotyki. Ostatni zatrzymany 28-letni mieszkaniec Władysławowa posiadał znaczną ilość marihuany i amfetaminy. Każdy z zatrzymanych usłyszał zarzuty osiadania środków odurzających. 28-latkowi postawiono zarzut posiadania ich znacznej ilości oraz dodatkowo 4 zarzuty handlu narkotykami. Wczoraj podejrzany został tymczasowo aresztowany. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. 28-latkowi grozi kara nawet 10 lat więzienia.


 2015-04-24
Puck,
Wczoraj około godz 18 na ulicy Żarnowieckiej w Pucku doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W wyniku najechania na tył autobusu zginął 87-letni mieszkaniec Pucka jadący dostawczym volkswagenem. Według wstępnych ustaleń śledczych 87-latek z niewyjaśnionych dotąd przyczyn uderzył w autobus PKS. Kierowca autobusu był trzeźwy, zatrzymał pojazd na skrzyżowaniu na czerwonym świetle. Utrudnienia w ruchu trwały ponad 2 godziny. Funkcjonariusze apelują do kierujących o rozwagę na drodze.


 2015-04-24
Policja,
Już prawie co czwarty wypadek drogowy jest skutkiem korzystania z telefonów komórkowych w czasie jazdy. Rosnąca skala tego niebezpiecznego zjawiska to sygnał do wprowadzenia dla kierowców działań motywujących do zmiany złych drogowych nawyków. Dlatego rusza projekt „Nie [przy]dzwoń za kierownicą”, którego celem jest uświadomienie kierowcom zagrożeń związanych z korzystaniem z telefonu podczas prowadzenia samochodu.


 2015-04-21
Puck,
Wczoraj policjanci, pracownicy puckiej komendy oraz mieszkańcy uczestniczyli w akcji zbiórki krwi na rzecz chorej Julii – 16-letniej uczennicy liceum o profilu policyjnym oraz córki pracownika puckiej komendy. Pod koniec ubiegłego roku u Julii wykryto złośliwego guza wątroby. Leczenie jest kosztowne więc mundurowi postanowili włączyć się w akcje pomocową. Wczoraj zebrano ponad 12 litrów krwi, wcześniej zbierano pieniądze, a w przyszłym miesiącu odbędzie się koncert charytatywny.


 2015-04-16
Puck,
W poniedziałek przy Puckim Hospicjum Klub Honorowych Dawców Krwi PCK Służb Mundurowych Powiatu Puckiego organizuje zbiórkę krwi dla potrzebujących. Wśród nich jest 16-letnia Julia, córka pracownika puckiej komendy. Mundurowi zapraszają w godz. 8:30 – 12:30 i zachęcają do oddania tego drogocennego leku. Akcja organizowana jest pod hasłem „ODDAJ KREW URATUJ ŻYCIE”


 2015-04-16
Władysławowo,
Policjanci z Władysławowa zatrzymali 51-latka. Mężczyzna podejrzany jest o to, że w ubiegłym tygodniu oszukał mieszkankę Władysławowa pobierając od niej 200 złotych za rzekomą sprzedaż paliwa jej mężowi. Zatrzymany usłyszał także zarzut usiłowania kradzieży mieszkaniowej. Za te przestępstwa grozi mu kara do 8 oraz do 5 lat pozbawienia wolności. Decyzją prokuratury objęty został policyjnym dozorem.


 2015-04-13
KPP Puck,
Policjanci z puckiej komendy po raz kolejny wywalczyli podium w Mistrzostwach Policji garnizonu pomorskiego w piłce siatkowej. Zajęli III miejsce ulegając kolegom z Gdańska oraz drużynie marynarki wojennej. W ubiegłym roku siatkarze puckiej komendy zdobyli najwyższe trofeum, a dwa lata wcześniej srebro. Z tej okazji komendant powiatowy wręczył policjantom listy gratulacyjne.


 2015-04-03
Władysławowo,
Zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków usłyszał 24-letni mieszkaniec Władysławowa. Puccy kryminalni zatrzymali go podczas kontroli drogowej. Przy zatrzymanym, w jego samochodzie oraz domu policjanci znaleźli i zabezpieczyli łącznie prawie 40 gram marihuany i około 5 gram amfetaminy. 24-latek objęty został policyjnym dozorem. Za to przestępstwo grozi mu kara nawet 8 lat pozbawienia wolności.


 2015-04-01
Kępino,
Mundurowi z komisariatu w Krokowej brali udział w miniony weekend w akcji zalesiania terenu leśnictwa Kępino. Funkcjonariusze, pracownicy leśni oraz uczniowie, mieszkańcy i samorządowcy zasadzili około 4,5 tys. drzewek świerku i dębiny. Akcję zorganizowano z okazji Międzynarodowego Dnia Lasu oraz 70-lecia Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku.


 2015-04-01
Powiat Pucki,
W dniach 3 – 6 kwietnia policjanci całego województwa pomorskiego, w tym i powiatu puckiego prowadzić będą akcję „Bezpieczny weekend” związaną z bezpieczeństwem na drogach. Funkcjonariusze będą sprawdzać trzeźwość kierowców, ich zachowanie na drodze, stosowanie się do przepisów ograniczających prędkość, zapinanie pasów bezpieczeństwa oraz używanie przez pieszych elementów odblaskowych.


 2015-04-01
KGP,
1215 wypadków drogowych mniej, 133 mniej zabitych i o 1762 mniej rannych – tak wynika z podsumowania stanu bezpieczeństwa na polskich drogach w okresie jesienno-zimowym. 75% Polaków posiada odblaski, ale tylko 14% nosi je zawsze, a 41% nie nosi ich w ogóle – to z kolei wyniki raportu na temat noszenia materiałów odblaskowych w ramach akcji „Bezpieczny, bo widoczny”.


 2015-03-30
Puck,
Puccy kryminalni zatrzymali w miniony piątek 23-letniego mieszkańca gm. Puck pod zarzutem oszustw kredytowych. Policjanci zabezpieczyli dokumentację kredytową i ustalili, że od 2012 roku aż pięciokrotnie mężczyzna na podstawie fałszywych zaświadczeń o zatrudnieniu i dochodach wyłudzał środki pieniężne w łącznej wysokości niemal 60 tys. złotych. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


 2015-03-26
gm. Puck,
Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 39-letnią gosposię, której postawiono zarzut kradzieży. Kobieta w trakcie sprzątania okradała właścicieli domu. Starty oszacowano na niemal 4 tys. złotych. Mundurowi odzyskali skradzione rzeczy. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


 2015-03-25
Policja,
65 proc. respondentów dobrze ocenia pracę policjantów, natomiast 22 proc. ma do niej zastrzeżenia - to wyniki najnowszego badania Centrum Badania Opinii Społecznej, zrealizowanego w marcu. Notowania Policji, co podkreśla CBOS, są stabilne.


 2015-03-24
KPP Puck,
Od ubiegłego roku puccy śledczy prowadzą sprawę kradzieży i włamania na terenie powiatu Puckiego. Wówczas zatrzymano dwóch sprawców i dwóch paserów. Policjanci odzyskali dużą ilość elektronarzędzi i innych przedmiotów. Część odzyskanego mienia trafiło do właścicieli. Teraz mundurowi poszukują właścicieli pozostałego sprzętu. Jeśli rozpoznajesz narzędzia bądź wiesz do kogo należą skontaktuj się z pucką policją.


 2015-03-23
Brzyno,
W miniony piątek kilkudziesięciu policjantów szukało mężczyzny w okolicach Brzyna gm. Krokowa, który telefonując na numer alarmowy oświadczył, że jest na łąkach i zamierza targnąć się na swoje życie. Funkcjonariusze znaleźli go w mieszkaniu kuzynki , był nietrzeźwy. Teraz grozi mu grzywna nawet 5 tys. złotych.


 2015-03-23
Mrzezino,
Zarzut przywłaszczenia telefonu komórkowego wartości 1,2 tys. złotych usłyszał w miniony piątek 30-letni mieszkaniec Wejherowa. Mężczyzna pracował w jednej z firm kurierskich i podczas dostarczania przesyłki ukradł z niej telefon. Ponadto podczas zatrzymania miał przy sobie narkotyki. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


 2015-03-19
Powiat Pucki,
 21 marca to pierwszy dzień wiosny nazywany przez uczniów "Dniem wagarowicza". Szczególny dzień, będący świetną okazją do zabawy dla dzieci i młodzieży. Dbając o bezpieczeństwo policjanci będą zwracać baczną uwagę na zachowanie się młodych ludzi świętujących nadejście wiosny.


 2015-03-16
gm. Puck,
Dwa zarzuty przestępstw usłyszał w minioną sobotę 52-letni mieszkaniec powiatu wejherowskiego. Podejrzany zgłosił fikcyjną kradzież nissana wartego 20 tys. złotych oraz usiłował oszukać zakład ubezpieczeniowy próbując wyłudzić odszkodowanie za skradzione auto. Teraz mężczyźnie grozi kara nawet 8 lat pozbawienia wolności.


 2015-03-13
Dębki,
Wczoraj śledczy z puckiej komendy postawili dwa zarzuty przestępstw 22-letniemu mieszkańcowi powiatu wejherowskiego. Mężczyzna zatrzymany został w pościgu po tym jak ukradł w Dębkach samochód i kierując nim w stanie nietrzeźwości rozbił go i porzucił. Mundurowi zorganizowali obławę i zatrzymali podejrzanego. Za kradzież grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Jazda samochodem w stanie nietrzeźwości zagrożona jest karą do 2 lat więzienia.


 2015-03-10
gm. Władysławowo,
Policjanci zatrzymali 29-letniego mieszkańca Pucka, któremu postawiono zarzut posiadania narkotyków oraz włamania i kradzieży przedmiotów metalowych z pomieszczenia gospodarczego na terenie gm. Władysławowo. Część skradzionych przedmiotów policjanci odzyskali w skupie złomu. Podejrzanemu grozi kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.


 2015-03-10
gm. Kosakowo,
Policjanci z wydziału kryminalnego rozpracowali 22-letniego oszusta, który działał na szkodę jednej z firm telefonii komórkowej, w której był zatrudniony. Śledczy ustalili, że sprawca preparował umowy i w ten sposób wszedł w posiadanie 4 telefonów komórkowych wartych ponad 5 tys. złotych. Za oszustwo grozi kara nawet 8 lat pozbawienia wolności.


 2015-03-09
Rzucewo,
Policjanci z wydziału kryminalnego ustalili sprawcę pożaru drewnianej chaty rybackiej wartości 35 tys. złotych. W miniony piątek 19-letni mieszkaniec Pucka usłyszał zarzut uszkodzenia mienia w zamiarze ewentualnym. Śledczy ustalili, że podejrzany rozpalił ognisko w okolicy obiektu i pozostawił je bez dozoru. Za uszkodzenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


 2015-02-25
gm. Krokowa,
Policjanci z Krokowej zatrzymali sprawcę kradzieży pieniędzy. 500 euro zabrał z walizki 33-letni konkubent. Mundurowi ostawili mu zarzut kradzieży. Pieniądze mężczyzna wymienił w banku i opłacił zadłużenia. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


 2015-02-20
KPP Puck,
W związku z „Tygodniem Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem" Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Komenda Główna Policji przygotowały specjalny poradnik „Jak złożyć zawiadomienie o przestępstwie?". Podobnie, jak w latach ubiegłych, policjanci wezmą udział w dyżurach, podczas których osobom pokrzywdzonym będą udzielane porady prawne.


 2015-02-19
KPP Puck,
Wczoraj w puckiej komendzie odbyła się uroczysta odprawa roczna z udziałem zaproszonych gości. Komendant powiatowy insp. Piotr Bolin podsumował zeszłoroczne wyniki pracy swoich policjantów. Z policyjnych statystyk wynika, że od 2005 roku sukcesywnie maleje liczba przestępstw, rośnie również skuteczność wykrywcza puckich policjantów. Bezpieczniej w porównaniu do 2013 roku było również na drogach.


 2015-01-29
Policja,
Policja cieszy się zaufaniem Polaków – wynika z badania społecznego na temat opinii rodaków na temat Policji i jej działań. W sondażu przygotowanym na zlecenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, zapytaliśmy również o zdanie na temat propozycji zaostrzenia przepisów ruchu drogowego.


 2015-01-29
Policja,
Pomorscy policjanci od 2 do 15 lutego br. będą prowadzili działania pod nazwą "Bezpieczne Ferie". W ramach prowadzonych akcji na drogi zostaną skierowane zwiększone ilości patroli policyjnych wspieranych przez przedstawicieli innych służb. Funkcjonariusze szczególną uwagę zwracać będą na wykroczenia skutkujące groźnymi zdarzeniami, takie jak przekraczanie prędkości i nieprawidłowe wyprzedzanie. Kontrolowany będzie również stan techniczny pojazdów, trzeźwość kierujących i sposób przewożenia dzieci.


 2015-01-29
Powiat,
Policjanci zwracają się do mieszkańców z ponownym apelem o prawidłowe oznakowanie nieruchomości. Funkcjonariusze zwracają uwagę, że nie wszyscy administratorzy obiektów dopełnili tego obowiązku. Właściwe i widoczne oznakowanie budynków ma wpływ na skrócenie czasu dojazdu i szybką interwencję służb ratowniczych.


 2015-01-27
Władysławowo,
Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Do zdarzenia doszło wczoraj około 12.00 we Władysławowie. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierowca osobowego seata zjechał na przeciwległy pas ruchu wprost pod ciężarowego mercedesa. 59-letni kierowca osobówki zginał na miejscu. Funkcjonariusze apelują o rozwagę na drodze.


 2015-01-26
KPP Puck,
Policjanci puckiej drogówki podsumowali wprowadzony na wiosnę ubiegłego roku program prewencyjny "Widoczny pieszy kierowcę cieszy". Wg statystyk jest mniej zdarzeń z udziałem pieszych. Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego chętniej też stosują odblaski. Policjanci nadal przypominają o obowiązku ich noszenia i zapowiadają dalsze promowanie bezpieczeństwa na drodze.


 2015-01-23
KGP,
Duży spadek liczby przestępstw kryminalnych, coraz częściej ujawniane przez policjantów przestępstwa gospodarcze oraz wysoka wykrywalność sprawców przestępstw – to trendy podsumowujące statystycznie rok 2014. Spadła liczba zarówno poważnych przestępstw kryminalnych (zabójstwa, rozboje z bronią lub niebezpiecznym narzędziem), jak też mniej groźnych w skutkach, lecz uciążliwych dla społeczeństwa przestępstw takich jak drobne kradzieże lub uszkodzenia mienia.


 2015-01-19
Powiat Pucki,
Cały miniony tydzień puccy funkcjonariusze prowadzili wojewódzką akcję „Bądź widoczny. Świeć przykładem”, której celem było nie tylko kontrolowanie używania wśród pieszych elementów odblaskowych, ale również dalsze prowadzenie kampanii informacyjnej. Mundurowi rozdawali odblaski zapewniając większe bezpieczeństwo pieszym po zmroku.KOMENDA POWIATOWA POLICJI W PUCKU
ul. Dworcowa 5 84-100 Puck
tel. (58) 674-52-22

© 2015 r.