Komisariat Policji we Krokowej

Twój dzielnicowy - Komisariat Policji w Krokowej

Bycie dzielnicowym to bardzo odpowiedzialna i trudna służba. Służba, która wymaga od policjantów wszechstronności i ogromnego zaangażowania. Policjant pierwszego kontaktu – tak przyjęło się mówić o dzielnicowych. W ich zainteresowaniu powinno być wszystko, co dzieje się na danym terenie.

Praca dzielnicowego nie należy do najłatwiejszych. Mieszkańcy zwracają się z przeróżnymi sprawami, poważnymi i błahymi. Tematy są niejednokrotnie wstydliwe i dotyczą sfery życia prywatnego. Dzielnicowy pracuje przede wszystkim sam.

Dzielnicowy jest do Waszej dyspozycji nie tylko w sytuacjach nagłych, ale również, gdy pojawiają się zagrożenia. Do dzielnicowego można zgłaszać sprawy dotyczące zarówno wykroczeń jak również uzyskiwać pomoc oraz prosić o poradę jak uniknąć przestępstw, nie stać się ofiarą przemocy albo też jak reagować na przejawy przestępczości i demoralizacji nieletnich.

Podane poniżej adresy mailowe ułatwią Państwu kontakt z dzielnicowym, ale nie służą do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów., nie służą także do wzywania pilnej interwencji. W takim przypadku należy skontaktować się telefonicznie, dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

 

 DZIELNICOWY REJONU X

 

mł.asp. Joanna Kosecka


tel. 571-335-248, tel. 47 742 53 66

e-mail:  joanna.kosecka@gd.policja.gov.pl

 

Obsługuje rejon nr X miejscowości: Karlikowo, Kartoszyno-SEŻ, Karwieńskie Błota I, Karwieńskie Błota II, Kłanino, Krokowa, Lisewo, Lubocino, Minkowice, Parszczyce, Parszkowo, Połchówko, Sławoszynko, Sławoszyno, Sobieńczyce, Sobieńczyce-Myśliwka, Sulicice, Świecino, Tyłowo
 

ZAŁOŻENIA PLANU PRIORYTETOWEGO NA II PÓŁROCZE 2020 ROKU:

Zdiagnozowane zagrożenia lub problemy: Kradzieże z włamaniami do domków letniskowych  w Karwieńskich Błotach II, nielegalne pozyskiwanie bursztynu w okolicach rezerwatu Widowo

Cel: Ograniczenie zjawiska kradzieży z włamaniami oraz nielegalnego wydobycia bursztynu

Podmioty współodpowiedzialne, zaangażowane w realizację działań: Straż Leśna Nadleśnictwo z Wejherowa, Straż Graniczna we Władysławowie

Zrealizowane zadanie w I półroczu 2020r.: Podjęte działania przyczyniły się do ograniczenia popełnianych przestępstw w zagrożonym rejonie. 

 

 

 

DZIELNICOWY REJONU XI

 

 st.asp. Karol Trzebiatowski 

 


 


tel. 571-335-247, tel. 47 742 53 66

e-mail:  karol.trzebiatowski@gd.policja.gov.pl

 

Obsługuje rejon nr XI miejscowości: Białogóra, Brzyno, Dębki, Goszczyno, Górczyn, Jeldzino, Lubkowo, Łętowice, Odargowo, Porąb, Prusewo, Słuchowo, Szary Dwór, Wierzchucino, Żarnowiec

 

ZAŁOŻENIA PLANU PRIORYTETOWEGO NA II PÓŁROCZE 2020 ROKU:

Zdiagnozowane zagrożenia lub problemy: Kradzieże z włamaniami do domków letniskowych w Dębkach, Lubkowie, Białogórze, łamanie zakazu parkowania w sezonie w Debkach i Białogórze.

Cel: Ograniczenie zjawiska kradzieży z włamaniami oraz przywłaszczenia mienia, ograniczenie zjawiska nieprawidłowego parkowania.

Podmioty współodpowiedzialne, zaangażowane w realizację działań: Straż Graniczna we Władysławowie, Straż Leśna Nadleśnictwo z Wejherowa 

Zrealizowane zadanie w I półroczu 2020r.: Podjęte działania przyczyniły się do ograniczenia popełnianych przestępstw w zagrożonym rejonie. 
W przypadku nieobecności dzielnicowych kontakt

z Kierownikiem Ogniwa Prewencji 


asp.szt. Witold Wojtowicz

tel. 47 742 53 61